Home Статьи Выбор смесителя

Выбор смесителя

1 сентября 2014 смеситель фото

Як відомо, ванна — незамінне місце релаксації. Тому у ванній все повинно бути бездоганно. Дизайн ванної повинен бути виконаний згідно з вашими смакам і уподобанням. Психологи стверджують, що найменші деталі сприяють підвищенню настрою, відторгнення від денних проблем.

Тому вибір змішувача є важливим для нас. Вибираючи змішувач, ми в першу чергу звертаємо увагу на ергономіку, надійність і красу.

Перш, ніж вибирати змішувач для дому, проаналізуйте які відомі марки представлені. За уявною привабливістю дешевого змішувача, часто розкривається розчарування від такого вибору в перший же рік експлуатації.

Вибір надійного і відомого виробника вже в якійсь мірі здатний гарантувати достатньо довгий термін служби.

Загальний устрій змішувача

Змішувач — сантехнічний пристрій, призначений для змішування холодної та гарячої води. Його конструкція дуже проста, однак вимагає використання якісних за своїми характеристиками елементів.

Головною частиною змішувача є запірно-регулюючий механізм, який може мати гумовий або металевий клапан.

Існують і картриджні змішувачі. Але коштують вони дорожче, при цьому ремонтувати такі змішувачі самостійно не рекомендується.

З більш простими частинами змішувача — буксами або клапанами, проблеми бувають набагато частіше, проте їх легше усунути.

Конструкція змішувача

Зазвичай змішувачі виготовляють з латуні. Пластини роблять з щільного оксиду, обпаленого в печі під тиском.

Кріплення та регулятори роблять з нержавійки. Кожухи для корпусів, рукоятки і душові головки західні компанії часто роблять з пластика.

Зовнішню арматурну частина захищають від корозії за допомогою нікелевого покриття, хромують і емалюють.

Критерії вибору змішувача:

1. Зовнішній вигляд.

2. Оригінальний дизайн.

3. Популярність бренду (фірми-виробника).

4. Матеріал.

5. Ціна.

Гарантія

Зазвичай на змішувачі гарантія дається на 1 рік, рідше — на 2 — 3 роки. При покупці обов’язково вимагайте гарантійний талон.

Догляд

Догляд за змішувачами простий — крім спеціальних засобів змішувачі можна очищати від вапняного нальоту м’якою ганчіркою, змоченою столовим оцтом або рідким миючим засобом для посуду.

Візьміть до уваги, що змішувачі не можна чистити металевими мочалками і використовувати для очищення жорсткі абразиви.

У нас у продажі представлений великий вибір змішувачів. Ви можете купити як недорогий змішувач, так і змішувач, що враховує Ваші смаки зовнішнього дизайну під інтер’єр Вашої кімнати. Необхідно враховувати, що дешеві змішувачі, в основному, зроблені з силуміну. Довго прослужать латунні змішувачі, змішувачі з хорошого металу.

Подивитись каталог змішувачів.